O KLUBIE


Zapraszamy do nowo wybudowanego klubu Squashlive mieszczącego się na obrzeżach Elbląga. Obiekt został wyposażony w profesjonalny wielokanałowy system wentylacji i klimatyzacji.

W naszym klubie mamy do dyspozycji trzy nowe profesjonalne korty do gry w squasha, wybudowane w technologii „SQUASH COURT SYSTEM”.
Ściany naszych kortów zostały wyposażone w specjalny tłumiący „QUARTZ WALL SYSTEM”, co czyni je jedne z najcichszych na świecie. We wszystkich kortach zamontowaliśmy bezpieczne tylnie szklane ściany, które umożliwiają granie i jednoczesne oglądanie grających zawodników.
Na kortach zainstalowaliśmy profesjonalną instalacje oświetleniową zapewniającą optymalną widoczność podczas gry.

W trosce o komfort gry naszych klientów do budowy podłóg zastosowaliśmy profesjonalny, amortyzowany, sportowy parkiet wykonany z drzewa jesionowego tzw. „SUPER FLEX ASH FLOOR „ system.
„SUPER FLEX ASH FLOOR” system charakteryzuje się również doskonałą przyczepnością, co sprawia, że możliwość ewentualnych kontuzji zniwelowaliśmy do minimum.

Z przyjemnością informujemy, że na naszych kortach zainstalowaliśmy elektroniczny system liczenia punktów tzn. ”ELEKTRONIC COUNTER POINTS”, co mamy nadzieję sprawi, że gra w squasha będzie jeszcze przyjemniejsza.

Obiekt wewnątrz i na zewnątrz posiada system monitoringu, co powoduje, że przebywanie w naszym klubie staje się jeszcze bezpieczniejsze.


Godziny otwarcia klubu:
Poniedziałek - Piątek: 800-2300
Sobota i Niedziela: 800-2200


KONTAKT
Squashlive
Kazimierzowo 5a | 82-300 Elbląg
tel. 730 950 035
e-mail: biuro@squashlive.eu

PARTNERZY
Sqash Elbląg

>