AKTUALNOŚCI
ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA STAŁYCH REZERWACJI

sqash elblag

Liga Open Squashlive
Po roku grania zakończyliśmy Sezon 2023
Gratulacje dla wszystkich uczestniczek i uczestników naszej ligi za podjęcie rywalizacji w squasha na tak długim dystansie, nie jest to takie proste.
Walka o kolejność na podium (3 miejsce) Patryka z Bartoszem trwała do samego końca. Super!
Ostateczna kolejność Sezonu 2023, podajemy pierwszą dziesiątkę:
1 Sławek
2 Arek
3 Patryk
4 Bartosz
5 Krzysiek
6 Bartłomiej
7 Radek
8 Wojtek
9 Piotr S.
10 Piotr B.

Klasyfikacja Sezon 2023:
http://squashlive.eu/ligi57gor, Bartłomiej, Radek, Sławek,Arek i Radomir. W tym sezonie, w naszym regionie, mamy aż siedem drużyn. Pierwsza runda odbędzie się w sobotę 09.12.2023 w klubie Hedonia w Gdańsku. Powodzenia !!!sqash elblag

Rogrywki PLS w sezonie 2023/24
W sezonie 2023/24 Polskiej Ligi Squasha w rozgrywkach drużynowych , nasz klub będzie reprezentować drużyna Squashlive Blenders w składzie Igor, Bartłomiej, Radek, Sławek,Arek i Radomir. W tym sezonie, w naszym regionie, mamy aż siedem drużyn. Pierwsza runda odbędzie się w sobotę 09.12.2023 w klubie Hedonia w Bdańsku. Powodzenia !!!


sqash elblag

Turniej Mikołajkowy 2023 Ligi Open
Jak co roku, organizujemy zabawę z prezentami, które rozdamy podczas Turnieju Mikołajkowego Ligi Open.
Turniej odbędzie się 2 grudnia o godz. 16.00.
System rozegrania dopasujemy do ilości chętnych, będą też tak wyczekiwane "handicapy".
Zgłoszenie do turnieju można osobiście w recepcji lub sms, telefonicznie, tournament. Koszt 35pln/osoba.
Stona turnieju,zapisy:
https://tournament.tools/competition/12745#/roster/10083

sqash elblag

Rozgrywki PLS sezon 2022/23
W sobotę 04.03.2023 rozegraliśmy drugą rundę rozgrywek PLS sezon 2022/23 w regionie pomorskim.
Mecze rozgrywane były w gdańskim klubie CSR. Mecze drużynowe w squashu zawsze mają inne emocje ,ponieważ głównie w squashu gramy indywidualnie i te emocje można było poczuć podczas meczy.
Nasza drużyna Squashlive Blenders zajęła trzecie miejsce z małą stratą do drugiej drużyny.
Gratulacje dla całej naszej reprezentacji, która wystąpiła w składzie Sławek,Radek,Bartłomiej,Jarek,Wojtek i Arek.
Wyniki szczegółowe:
https://ranking.polskisquash.pl/info/grupa/76194

sqash elblag

Zakończyliśmy Sezon 2022 w Lidze Open Squashlive
Po trwającym cały rok sezonie i rozegraniu 11 kolejek, dobrnęliśmy do końca sezonu 2022.
Przez naszą ligę przewinęło się ponad 40 osób a do końca rywalizowało około 30.
Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom naszej ligi należą się szczególne brawa za rywalizację i utrzymanie formy, przez cały rok. Nie jest to takie proste. Brawo !!! Kolejność na koniec sezonu wygląda następująco (podajemy pierwszych 10 miejsc):
1. Sławek
2. Arek
3. Bartłomiej
4. Bartosz
5. Wojtek
6. Krzysiek
7. Radek
8. Piotr B.
9. Michał
10. Jarek
Wyniki szczegółowe:
http://squashlive.eu/ligi52
Gratulujemy i zapraszamy chętnych do rywalizacji squashowej w Sezonie 2023, który zaczynamy od 01.02.2023


sqash elblag

Rozgrywki PLS w sezonie 2022/23
W sezonie 2022/23 w drużynowych rozgrywkach Polskiej Ligi Squasha nasz klub Squashlive będzie reprezentować drużyna Squashlive Blenders w składzie Sławek, Radek, Bartłomiej, Jarek, Wojtek i Arek. Rywalizacja najpierw odbywa się w swoim regionie (pomorski) mecz i rewanż, następnie są finały krajowe. Pierwsza runda już w grudniu odbędzie się w klubie Hedonia. Powodzenia !


sqash elblag

Turniej Mikołajkowy 2022 Ligi Open
Zapraszamy 3 grudnia na godz. 16.00 wszystkich zawodników i zawodniczki grających w Lidze Open na Mikołajkowy Turniej w squasha.Przed turniejem rozdamy wspólnie przygotowane wcześniej prezenty. System grania dopasujemy do ilości chętnych. Dla wyrównania szans wprowadzimy handicapy 2pkt. za każą grupę w dół, maksymalny handicap 7pkt., panie oczywiście mają swoje 4pkt. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie,sms,panel tournament lub osobiście w klubie. Koszt 35pln/osoba. Zapraszamy Strona turnieju,zapisy:
https://tournament.tools/competition/12418#/index


sqash elblag

Liga Open
Po całym roku ( 11 kolejek) grania , zakończyliśmy sezon 2021 Ligi Open Squashlive.
Przetrwaliśmy zimę,wiosnę ,lato,jesień i potem znowu zimę, przetrwaliśmy wirusa i pegasusa itp. , poprostu przetrwaliśmy wszystko .
Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom należą się wielkie brawa za wytrwałość i utrzymywanie formy sportowej przez cały cykl ligi. Brawo!!
Szególne gratulacje należą się Gosi i Kasi ,że podjęły rywalizację z mężczyznami i na dodatek z sukcesami. W klasyfikacji generalnej podium wygląda tak:
1 miejsce Sławek
2 miejsce Arkadiusz Mateusiak
3 miejsce Bartłomiej
Gratulacje !!!
Miejsca 4-10 :
4 Bartosz Mateusiak
5 Marcin Szałaś
6 Krzysiek
7 Piotr
8 Gosia
9 Tri Michał
10 Marcin Woliński
Brawo !!!

Wyniki i klasyfikacja:
http://squashlive.eu/ligi42
Zapraszamy wszystkich chętnych do rywalizacji w Lidze Open w Sezonie 2022

sqash elblag

Dobre wyniki zawodników z Elbląga !! W dniach 20-21 listopada w klubie Centrum Sportów Rakietowych Gdańsk odbył się ogólnopolski turniej Pzsq Masters kat.A , rywalizacja odbywała się w poszczególnych kategoriach wiekowych . Do Elbląga przywieźliśmy trzy puchary w M35+ Radek III miejsce, M45+ Bartłomiej III miejsce i Sławek w M50+ II miejsce. Gratulacje !!!

sqash elblag

Zapraszamy 04 grudnia godz. 15.00 wszystkich zawodników , zawodniczki grających w Lidze Open na Świąteczny Turniej w Squasha, system grania dopasujemy do liczby zgłoszeń ale raczej drabinka turniejowa,dla wyrównania szans wprowadzimy handicapy 2 pkt za każdą grupę w dół, z tym że maksymalny handicap wyniesie 7, kobiety zachowują oczywiście swój handicap 4. Zgłoszenia poprzez tel.,sms,panel tournament, lub osobiście . Podczas turnieju rozdamy przygotowane wcześniej przez nas wszystkich prezenty świąteczne. Koszt turnieju 30 pln. Więcej w dziale TURNIEJE

sqash elblag

Brązowy medal obroniony!
Drużyna z naszego klubu Squashlive Blenders wywalczyła trzecie miejsce w rozgrywkach Polskiej Ligi Squasha 2020 w regionie pomorskim.
Sezon trudny, pandemia, więc wywalczone miejsce tym bardziej cieszy. Gratulacje dla całej drużyny. Squash Blenders skład: Sławek, Bartłomiej ,Jarek, Wojtek, Andrzej, Krzysiek i Tomek

sqash elblag

Liga Open
Zakończyliśmy sezon 2019/20, po długiej rywalizacji udało nam się go zakończyć.
Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników i uczestniczek za rywalizację i brawa za podnoszenie swoich możliwości fizycznych i squashowych. Pierwsza trójka prezentuje się następująco Sławek , Arek i Bartłomiej. Gratulacje !!!
Strona sezonu 2019/20:
http://squashlive.eu/ligi30

sqash elblag

Mamy medal !!!!
Indywidualne Mistrzostwa Polski Masters w squashu odbyły się w 21-22 listopada we Wrocławiu w klubie Hasta La Vista. Udział w nich wzięło dwóch zawodników z naszego klubu , w kategori M45+ Bartłomiej Wrzosek zajął 12 miejsce, w M50+ Sławomir Grudziński zdobył brązowy medal i tym samym powtórzył wynik sprzed dwóch lat . Gratulacje !!!

sqash elblag

PLS 2019
Reprezentacja naszego klubu wywalczyła trzecie miejsce w rozgrywkach regionu pomorskiego Polskiej Ligi Squasha 2019. Mecze odbywały się w trzech terminach, w trójmiejskich klubach, rywalizowało 8 drużyn z całego regionu. Pełny skład naszej drużyny: Sławek, Wojtek, Bartłomiej,Arek, Jarek, Daniel i Jakub. Brawo i powodzenia za rok !


sqash elblag

Otwieramy !!!
Od poniedziałku 18 maja otwieramy klub Squashlive
Zapraszamy do gry i rezerwacji kortów


...................................................................................................................................................................

zobacz starsze aktualności


Godziny otwarcia klubu:
Poniedziałek - Piątek: 800-2300
Sobota i Niedziela: 800-2200


KONTAKT
Squashlive
Kazimierzowo 5a | 82-300 Elbląg
tel. 730 950 035
e-mail: biuro@squashlive.eu

PARTNERZY
Sqash Elbląg

>