AKTUALNOŚCI
ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA STAŁYCH REZERWACJI

sqash elblag

Brązowy medal obroniony!
Drużyna z naszego klubu Squashlive Blenders wywalczyła trzecie miejsce w rozgrywkach Polskiej Ligi Squasha 2020 w regionie pomorskim.
Sezon trudny, pandemia, więc wywalczone miejsce tym bardziej cieszy. Gratulacje dla całej drużyny. Squash Blenders skład: Sławek, Bartłomiej ,Jarek, Wojtek, Andrzej, Krzysiek i Tomek

sqash elblag

Liga Open
Zakończyliśmy sezon 2019/20, po długiej rywalizacji udało nam się go zakończyć.
Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników i uczestniczek za rywalizację i brawa za podnoszenie swoich możliwości fizycznych i squashowych. Pierwsza trójka prezentuje się następująco Sławek , Arek i Bartłomiej. Gratulacje !!!
Strona sezonu 2019/20:
http://squashlive.eu/ligi30

sqash elblag

Mamy medal !!!!
Indywidualne Mistrzostwa Polski Masters w squashu odbyły się w 21-22 listopada we Wrocławiu w klubie Hasta La Vista. Udział w nich wzięło dwóch zawodników z naszego klubu , w kategori M45+ Bartłomiej Wrzosek zajął 12 miejsce, w M50+ Sławomir Grudziński zdobył brązowy medal i tym samym powtórzył wynik sprzed dwóch lat . Gratulacje !!!

sqash elblag

PLS 2019
Reprezentacja naszego klubu wywalczyła trzecie miejsce w rozgrywkach regionu pomorskiego Polskiej Ligi Squasha 2019. Mecze odbywały się w trzech terminach, w trójmiejskich klubach, rywalizowało 8 drużyn z całego regionu. Pełny skład naszej drużyny: Sławek, Wojtek, Bartłomiej,Arek, Jarek, Daniel i Jakub. Brawo i powodzenia za rok !


sqash elblag

Otwieramy !!!
Od poniedziałku 18 maja otwieramy klub Squashlive
Zapraszamy do gry i rezerwacji kortów


sqash elblag

Camp z udziałem Gregorego Gaultiera
W dniach 1-2 luty 2020, w klubie Malta Poznań ,odbył się camp z udziałem byłego mistrza świata i czynnego zawodnika PSA Gregorego Gaultiera. Nasz trener wziął w nim udział, podobno był baaaardzo męczący camp. Krótka lista osiągnięć ( nie wszystkich) squashowych Gregorego Grégory Gaultier (ur. 23 grudnia 1982 r. W Épinal we Francji ) jest profesjonalnym graczem w squasha z Francji. Trzykrotnie wygrał World Open Squash Championship 2015 , British Open trzykrotnie, w 2007, 2014 i 2017 roku, Qatar Classic w 2011 roku , US Open dwa razy, w 2006 i 2013 roku , Turniej Mistrzów w 2009 roku i PSA World Trzy razy w finałach serii , w 2008, 2009 i 2016 roku. W finale World Open w 2006 , 2007 , 2011 i 2013 oraz w rankingu światowym nr 1 w 2009 roku. Gaultier jest pieszczotliwie znany swoim znajomym jako Generał.


sqash elblag

Zapraszamy na Świąteczny Turniej Squasha Ligi Open
Trochę nas w tej lidze gra a nie wszyscy się znają, zbliżające się święta są dobrą okazją do zapoznania się ;)
W sobotę 21 grudnia o godzine 17.00 (ewentualnie 15.00 jak nas dużo będzie) planujemy zrobić turniej świąteczny w squasha dla zawodników grających w Lidze Open, planujemy zrobić handikapy w zależności od przynależności do grupy w lidze ale o tym później :)
Ponieważ będzie to turniej świąteczny przydałyby się prezenty, mamy taki pomysł od najbliższej środy każdy będzie mógł wylosować ( byle nie siebie) w klubie komu przygotuje prezent (limit kosztowy 20pln ), podpisane prezenty będzie można przynosić do klubu , oczywiście nikt nie będzie wiedział od kogo dostanie prezent
Rozdanie prezentów odbędzie się podczas turnieju :)
Koszt uczestnictwa w turnieju 30pln/osoba


sqash elblag

Uwaga! Uwaga! 😀
Od 10 września ruszamy z nową Liga Open Squashlive
Podstawowe założenia ligi:
- gramy w grupach dopasowanych podobnym poziomem
- umawiamy się indywidualnie na mecze
- mecz trwa 5 setów
- kolejka trwa 1 miesiąc
- po zakończeniu kolejki awanse i spadki do sąsiednich grup
Więcej szczegółów w klubie i na stronie
Regulamin dostępny tutaj :
https://tournament.tools/league/768?fbclid=IwAR39c6nK0bxMo6aqCl24fP-iqiYlTmHAZZNZlQGO_EK9SINcSxhv0LonexE#/sezonregulamin/1905
Prosimy o informację w klubie kto jest zainteresowany


sqash elblag

Squashlive przerwa letnia
Od dnia 10 do 17 lipca klub będzie nieczynny

sqash elblag

Squashlive Blenders !!!
Zakończyły się rozgrywki PLS sezon 2018 w naszym regionie. Udział wzięło 8 drużyn, graliśmy mecze każdy z każdym, mecz i rewanż, a więc grania było dużo. Reprezentacja naszego klubu, występowała pod nazwą Squashlive Blenders w składzie Sławek,Bartosz M.,Wojtek S., Bartłomiej W., Jarek P. i Piotr S. i zajęła 5 miejsce. Gratulacje dla naszych chłopaków za walkę.
BRAWO !!!

sqash elblag

MAMY MEDAL NA INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POLSKI MASTERS 2018 !!!!!
Zawodnik i trener naszego klubu Sławomir Grudziński wywalczył trzecie miejsce (w swojej kategorii M 50+) na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Masters 2018 w squashu. Zawody odbywały się w Łodzi ( 24-25.11), w klubie I m Fit, do rywalizacji przystąpiło, we wszystkich kategoriach wiekowych, ponad 150 zawodników i zawodniczek z całego kraju. GRATULACJE !!!!

sqash elblag

Czeskie granie w Squashlive
Zapraszamy na rywalizację na naszych kortach w każdy czwartek godz. 20.00
Duuużo grania w ciągu jednej godziny.
Nie musisz mieć partnera
Poziom Twojego grania nie ma znaczenia
Dobrze znana formuła grania w innych klubach,zobaczymy jak przyjmie się u nas :) .Gramy na punkty na czas potem następuje zmiana kortów zwyciężcy w stronę kortu nr 1 a przegrani w stronę kortu nr 3.
Oczywiście wprowadzimy jeszcze drobne trudności ale to wyjaśnimy na miejscu ;)
Po podsumowaniu wyników ,wyłonimy najlepszego gracza i otrzyma drobny prezent :)
Koszt 25 pln od osoby
Ilość graczy oczywiście jest ograniczona (max. 9 osób),więc prosimy o zapisywanie się telefonicznie nr 730 950 035
Zapraszamy

sqash elblag

Zakończenie Ligi Squashlive Lato 2018 i Ligi Niedzielnej Sezon I
Z początkiem wakacji zakończyliśmy rozgrywki w obu naszych ligach. W jednej i drugiej udział wzięło odpowiednio 23 i 22 osoby.
Rywalizacja w każdej kolejce,w każdej grupie była zawsze wyczerpująca,były też emocje i to nawet duże.
Rywalizacje w obu ligach zdominowali ci sami zawodnicy.
Zwyciężył Sławek ,drugi był Arek a trzeci Bartosz. Gratulacje !!!
Mamy nadzieję, e w przyszłości inni zawodnicy wcisną się na podium,a le łatwo nie będzie. Pierwsza trójka otrzymała puchary i nagrody.
Dziękujemy wszystkim za udział w naszych rozgrywkach i zapraszamy na następne.

...................................................................................................................................................................

zobacz starsze aktualności


Godziny otwarcia klubu:
Poniedziałek - Piątek: 800-2300
Sobota i Niedziela: 800-2200


KONTAKT
Squashlive
Kazimierzowo 5a | 82-300 Elbląg
tel. 730 950 035
e-mail: biuro@squashlive.eu

PARTNERZY
Sqash Elbląg

>